Beeldcoaches Onderwijs

Beeldcoaches Onderwijs

Ria Aarntzen- Geurts

Stichting PROB

Gaanderen

Elske Akkermans- Dronkert

Hogeschool Arnhem- Nijmegen

Nijmegen

Annemiek Alberts

RSG Slingerbos Levant

Harderwijk

Ant Altenburg

De Gearhing

Bolsward

Arnoud Alting van Geusau

Vathorst College

Amersfoort

Myrthe Andriesen

Vrijeschool Zutphen VO

Zutphen

Patricia Antheunis-Nijenhuis

Scholengroep Rijk van Nijmegen

Nijmegen

Anke van Asselt

Accrete

Zwartsluis

Jan Willem Baars

Wartburgcollege, Guido de Bres

Rotterdam

Sandra Bakker

SKO Westfriesland

Wognum

Anneke van Balveren

SKBG

Warnsveld

Marianne Beeftink

OBS de Tarthorst

Wageningen

Arianne van der Beek

Alkmaar

Hester van Beek- van Vliegen

CPOV

Veenendaal

Ingeborg Beentjes

Hogeschool van Amsterdam

Amsterdam

Biana Beimers

Amsterdam

Swaantje de Bekker

Fontys Hogescholen

Tilburg

Petra Benen- Schepers

Metzo College

Doetinchem

Sanne Berculo

Corlaer College

Nijkerk

Jikke Berends

Basisschool het Mozaïek

Arnhem

Dineke van den Berg- de Jong

De Cirkel ZML

Gorinchem

Erica Bergema

OSG Singelland

Drachten

Sandra Bergman

PCBO Apeldoorn

Apeldoorn

Tjitske Bergsma

Vathorstcollege

Amersfoort

Mirjam Bergsma- van Dooren

Hogeschool Rotterdam

Rotterdam

Rebecca Bernard

Stichting Catent (BAO)

Zwolle

José Besselink

Besselink-docentonderwijs

Wageningen

Hetty Bijsterbosch

Openbaar Onderwijs Zwolle

Zwolle

Susanna Blokzijl

Nordwincollege

Sneek

Astrid Blokzijl

Accrete

Zwartsluis

Anneke Blokzijl

Stichting Catent

Zwolle

Günther Boekwijt

Hogeschool Rotterdam

Rotterdam

Peter Boer

De Meerwaarde

Barneveld

Marietje de Boer

Ubbo Emmius Scholengemeeschap

Stadskanaal

Adriaan Bok

CSG De Goudse Waarden

Gouda

Marion Bonnema

Ons Kindbureau/ATO Scholenkring

Rosmalen/Den Bosch

Renate Boons

Basisschool de Ark

Espel

Agnes Bootsma

Stichting Catent

Zwolle

Annette ter Borg

Sine Limite

Deventer

Willem Jacob Bos

Nunorgh College

Elburg

Karin Bos

PCBO-Apeldoorn

Apeldoorn

Karin Bos

Karin Bos Kind- en Beeldcoaching

Elbrug

Joke Boshuizen

Boshuizen Coaching

Voorhout

Yvonne Both

Aloysiusstichting

Schagen/Castricum

Margriet Bouter

SBO de Regenboog

Ede

Hennie Bovendorp

OPOD Jenaplan bs De kleine planeet

Deventer

Yvonne van Braak

PON (Personeels Cluster Oost NL)

Wehl

Janneke Braam

Toermalijn

Duiven

Mechteld Brans

SWV IJssel Berkel

Zutphen

Hanneke Breman- Ohler

Chr. College Groevenbeek

Ermelo

Feico Brink

InHolland

Diemen

Sandra Broers

Auris/Broers Onderwijsadvies&coaching

Rotterdam/Breda

Grietje Brommersma

GBJ Beeldcoaching

Ede

Elsje Brouwers

SomethingElsje Coaching

Apeldoorn

Pascale Bruynseels

Stedelijk Onderwijs Antwerpen

Antwerpen

Jarno Buitenhuis

Nuborgh College Oostenlicht

Elburg

Susan van de Bunt

ICB Kaleidoscoop

Zeewolde

Martine Burema

Da Capo College

Sittard

Mirjam Buter

In Between Onderwijs

Assen

Marlies van der Burg

Spring, scholen in de praktijk

Utrecht

Jaco Cabaret

Vereniging Scholen met de Bijbel

Groot- Ammers

Maarten Carpay

Fenom

Den Haag

Lia de Cocq

ROC Midden Nederland

Zeist

Annemarie van Dalfsen

Greijdanus

Hardenberg

Kim Dahrs

Het Rijks VMBO Campus

Nijmegen

Tina Dalstra

Accrete

Zwartsluis

Carmen Damhuis

UU Onderwijsadvies en - training

Utrecht

Kim Dahrs

Het Rijks VMBO

Nijmegen

Hilde Dekker

Obs De Brink

Emmen

Agaath Dekker- Groen

VioM

Houten

Jasper Delahaij

Leon van Gelder

Groningen

Lienke Deunk

Paraat Scholen

Ulft

Marije van Dijk

St. Educare/SBO de Springplank

Harderwijk

Esther van Dijk- Bekebrede

ZIEN in de klas

Maarssen

Willeke Dijkmeijer

St.Promes

Meppel

Marlies van den Dolder

CSG Eekeringe

Steenwijk

Anne-Marie van Doorn

De Clercq en Van Doorn Onderwijsexperts

De Bilt

Theresi Dresen

Kindcentrum Aelse

Esloo

Joanne van Drunen

Veluws College Mheenpark

Apeldoorn

Hilde Dubois

Canisius College

Nijmegen

Miranda den Dult

Pro8

Doetinchem

Ola Edens

OBS Roets (OPOA)

Almelo

Renke Edens

Kiev (Leiderdorp)

Anne van Eeden

Noorderpoort

Groningen

Marlies van der Eerden

De Trinoom

Eindhoven

Daniël Eisen

Morgencollege

Harderwijk

Vrony Elschot- Meulenbeek

SKOzoK

Veldhoven

Ronald Elsenaar

Ede

Jaap van Elst

Tallntall

Spijkenisse

Marca van Empelen

Pro8

Doetinchem

Marion van Engelen- van den Oord

Basisschool de Lispeltuut

Hedel

Claudia Erinkveld

Essentius

Etten

Caroline Erkens

Fenom

Den Haag

Eelco Everaars

Preadinius Gymnasium

Groningen

Erwin Faasse

Hogeschool van Amsterdam

Amsterdam

Simone Faber

OZC-Orion

Leiderdorp

Jelly Frijlink

Prisma

Almere

Gini Geerts

OOZ

Zwolle

Lianne Geijselaers- Schouteren

LPS en SWV Brabantse Wal

Bergen op Zoom

Jantine Gelink

Bartimeus Onderwijs VSO

Zeist

Marlies van Gendt

ROC Midden Nederland

Utrecht/Amersfoort

Ria van Gerven

Amos Onderwijs

Amsterdam

Renate Gesink Buiting

Essentius

Etten

Lucy Geurds

SWV de Liemers

Zevenaar

Els Gevers

PPO de Link

Rhenen

Anne-Marie Gielen

VeerKrachtgroep

Roermond

Mariëtte van Gisteren

SBO de Dijk

Wageningen

Martin Goossen

Sg. Pieter Zandt

Kampen

Bertine Groen- Deddens

NoorderBasis

Zuidlaren

Esther van der Groot- Pars

Vereniging Chr. Onderwijs Groningen

Groningen

Marthie Gouma- Kampinga

Heerenveen

Tjeerd Grijpma

Buro Uitgesproken

Groningen

Joke Groeneboer

VMBO AOC Oost

Doetinchem

Martin van Groningen

Gomarus Scholengemeenschap

Gorinchem

Yvonne Groot

SBO de Pyramide

Hoorn

Anne-Marie Grosfeld

Cals College

Nieuwegein

Inge Gulickx

Hogeschool Inholland

Oudekerk aan de Amstel

Mirjam de Haan

Oosterlicht College

Vianen

Gert van der Haar

Csg De Goudse Waarden

Gouda

Karen van der Haar

Accrete

Zwartsluis

Phillippine Hakkert

Don Bosco College

Volendam

Phillippine Hakkert

Hakkert Coaching en Training

Amsterdam

Alieta Hansum

Griftland College

Soest

Esther Harbers- Wiegerinck

St. Jorisschool

Lichtenvoorde

Suzanne van Haren

LWOE-De Waterlelie

Zwolle

Swen Hartman

Hendrik Pierson College

Zetten

Marianne van der Heijden- Blom

De Meerwaarde (VMBO)

Barneveld

Ine van der Heijden

Veerkrachtgroep

Roermond

Lesley Heim

EHL, locatie Akrelstein

Deventer

Rian Helmink

Stichting PROB

Doetinchem

Marleen Hengeveld

Kandinsky College

Molenhoek

Hanneke Henneveld

Accrete

Zwartsluis

Anneke Hogenkamp

Dorenweerd College

Doorwerth

Mariët Hollink

TOF

Tubbergen

Hanneke Holslag-Massop

PROB

Doetinchem

Anita- Claire Hoogerwerf

Zeister Vrije School

Zeist

Frederiek Hoogeveen

OC de Twijn

Zwolle

Marjan Hooghiemstra

Quo Vadis/St. Lebuinus

Deventer

Manou Hooyman

De Basisfluvius

Arnhem

Henk Hop

Hoenderloo College

Hoenderloo

José Horst

VGPONN

Noordhorn

Sigrid Houtsma

Sigrid Houtsma Onderwijsadvies, training en coaching

Joure

Lotte Huisman

Deventer Leerschool

Deventer

Monique Huisman

SBO Beatrix de Burcht

Gorinchem

Jenita Hulst

Zone College

Almelo

Maartje van Hulten

Kindcentrum de Hoven

Rosmalen

Gert Hulzebosch

Greijdanus

Meppel

Greta Jacobi

Prisma

Almere

Waltred Jacobs

Onderwijsgroep Buitengewoon

Venlo

Huub Joling

Asko Scholen

Amterdam

Thea de Jong

OBS 't Pierement

Purmerend

Marjolein de Jong- Henze

PCBO Apeldoorn

Apeldoorn

Michel Jonker

Hogeschool van Amsterdam

Amsterdam

Gerda Kamsteeg

AED

Leiden

Andrea Kandel

Kandel Video Coaching

Driebergen

Korstiaan Kavels

ds G.H. Kerstencentrum

Veenendaal

Monique Kelders

Accrete

Zwartsluis

Jojanne Kemman

Chr. Hogeschool Windesheim

Zwolle

Aloys Kemperman

Canisius College

Nijmegen

Mark Kerkdijk

OOZ

Zwolle

Erica Kersemaker

Hogeschool Inholland

Amstelveen

Erica Kersemaker

Praesento Beeldcoaching

Hoofddorp

Monika Kersten

Dorpsschool Halle

Halle

Tebby van Keulen- Bos

Wellantcollege

Oegstgeest

Marijke van Keulen

OOZ

Zwolle

Babette Klaassen- Engel

Pro8-Basisschool Octa

Doetinchem

Janny Kloosterziel

CBS Bruinhorts

Scherpenzeel

Egbert Kloppenburg

Wartburgcollege

Rotterdam

Paulien Kluts- Witteveen

Voorhout

Niels de Koe

Amadeus Lyceum

Vleuten

Ellen Koning

ROC Midden Nederland

Goirle

Tryfosa Können

IJburg College

Amsterdam

Simone Kooij

MBO College Hilversum ROC Amsterdam

Hilversum

Bastiaan van der Kooij

De Meerwaarde

Barneveld

Ada Kool

Universiteit Utrecht

Utrecht

Carolien Kootwijk-Damman

St. Bonifatiuscollege

Utrecht

Bert Kraai

Vrije School Zuthpen

Zutphen

Marijke Kramer- Meuwissen

Via Nova College

Utrecht

Theo Kranenborg

Ichtus College

Veenendaal

Marijke van Krieken- in 't Veld

Stichting Kopwerk

Den Helder

Micha de Kromme

Stichting SchOOl

Lelystad

Ellen Kruiper

Nicolaasschool

Schalkaar

Loes Kruizinga- Smit

Ooz

Zwolle

Marieke Krukkert- Hummelink

Quo Vadis OPOD Sine Limite

Deventer

Edward Kuijer

Minkema College

Woerden

Marieke Kuipers

CSG Augustinus

Groningen

Helma Kuyper

Basisschool de Bareel

Heemskerk

Alynke van der Laan- Smit

De Ark/Scholengroep Perspectief

Stadskanaal

Wilma Laks- van der Burg

CNS Ede/SWV Rijn en Gelderse Vallei

Ede

Corine de Lange

Hogeschool Rotterdam

Rotterdam

Diny Langendijk

Jouw focus in beeld

Elten

Wilma van Leersum

Primair Onderwijs

Ede

Moniek Leisen

Twents Carmelcollege

Oldenzaal

Lucia Lindhout

St. Ultiem

Hoogezand

Sieny Littink

Wijhe

Luc van de Logt

Basisschool de Akker

Nijmegen

Lilian Loman- 's Gravendijk

LPS

Bergen op Zoom

Karin Lugtmeier

OSG Winkler Prins

Veendam

Wilma van Maarschalkerweerd- van Beek

St. Eemvallei Educatief OBS de Lijster

Barneveld

Daniëlle Manders

De Vlinder

Reek

Marion Klerks

Hogeschool Rotterdam

Rotterdam

Klary Marsman

Noorderbasis scholen met de Bijbel

Noordhorn

Astrid Medendorp

Cordeo Scholengroep

Leusden/Zeewolde

Judith van der Meer

Amsterdam

Iris van der Meer

Wateringsveld College

Den Haag

Marloes Meijer

Loket Passend Onderwijs

Leiden

Ingrid Meinders

Delft

Tiny Meinders

Quo Vadis Daltonschool de Rank

Deventer

Marianne Mekes

Stichting Prokino

Zwolle

Anouk van Meurs

Groenlo

Johanneke Mijnhardt

SWV PO-ZK

Haarlem

Ada de Mol- Wassenaar

Minkema College

Woerden

Welmoed van der Molen

CBO Meilan

Joure

Regina Mombarg- Oortgiese

St IJssegraaf

Zelhem

Judith Mooij

SBO de Kans/SPO het Kansrijk

Amsterdam

Ina Moritz

Corlaer College

Nijkerk

Els Mulckhuyse

PCPO de Meent

Elburg

Tiny Muller

St Poolster

Lochem

Rachel Naron

KPOA/TryAngelCoaching

Amersfoort

Mariëlle Nieuwenhuizen

Beeldwijs Coaching

Alkmaar

Francien Nijhuis Horstink

Montessorischool 't Ambiente

Deventer

Joop Noordzij

Wartburg College

Rotterdam

Bettie van Noordloos- van den Heuvel

Kindcentrum Willem Alexander

Steenwijk

Marianne Nuvelstijn

Basisschool het Kristal

Almere

Gwen Oldehinkel

SKO

Flevoland

Pieter Olthof

Accrete

Zwartsluis

Lieske van Oorschot

Citadel College

Lent, Nijmegen

Joke Oosten

De Hasselbraam Jenaplan

Leiderdorp

Klasina Oosterhoff

VGPONN

Noordhorn

Michael Oppatja

Fenom Onderwijsdiensten

Amsterdam

Monique Oude Reimer

St SchOOL

Lelystad

Saranka Pauletta

St Bavo

Haarlem

Marieke Pauw

Scope Scholengroep/PCB de Windroos

Alphen aan de Rijn

Alev Pekmez

Den Haag

Mirjam Peters

Summa

Eindhoven

Johan Peters

CSG de Goudse Waarden

Gouda

Martha Pieterse

SKBG

Zutphen

Jeanette Pietersen

De Meerwaarde

Barneveld

Klaartje Plancken

Bureau Plancken

Schoonhoven

Karin Ploeger

De Schilderspoort

Zevenaar

Francoise Pluim- Pompa

Videocoaching/Interactieve begeleiding/Opvoedingsondersteuning

Dwingeloo

Christine Prast

Inholland

Diemen

Sylvia Pronk

Broek in Waterland

Christien Punt

ZML de Cirkel

Gorinchem

Marije van der Put

HMC

Amsterdam

Femie Raben

V&F consult

Zeist

Marjolein Reijners

Hogeschool Windersheim

Zwolle

Gerard Reijners

VIBoO

Ermelo

Anne Reijrink

Anne Reijrink onderwijsadvies

Nijmegen

B. Remmelzwaal

Driestar College Leiden

Leiden

Annelies Robben

Coach 038

Zwolle

Jaqcueline Roks

OBS de Toonladder

Zwolle

Ingrid de Ron

Basisschool de Poorte

Woensdrecht

Arnold Rots

Greijdanus College/Arnold Rots training en coaching

Endschede

Marijne Sammels

AED

Leiden

Helma Sanders

Auris

Leiden

Gerdien Santé

PCPO Rijssen

Rijssen

Toos Scheen

Hogeschool Anrhem/Nijmegen

Nijmegen

At van der Scheer

GSG Guido de Bres

Amersfoort

Simone Schennink

De Basis Fluvius

Arnhem

Cor Scherrewitz

Prisma

Almere

Koen Scheurweg

Stedelijk Onderwijs Antwerpen

Antwerpen

Aart Jon Schimmel

Chr. College Groevenbeek

Ermelo

Ilja Schmohl

Chr. College Groevenbeek

Ermelo

Anne Floor Schoemaker

Krachtige Lichaamstaal

Groningen

Wout Schonewille

Jeugdwerk.info

Gouda

Marlies Schoonen

Notre Dame

Ubbergen

Marja van Schooten- Schoneveld

De Duinpieper

Noordwijk

Nicole Schreibers

Graafschap College

Doetinchem

Hanneke Schutte

School de Houtmarkt

Leiden

Willem Jan Segers

Pieter Zandt Scholengemeenschap

Kampen

Corry van Seijp

SWV IJssel Berkel

Zutphen

Atje Slijkerman

Sarkon

Den Helder

Erna Slikker- Beverdam

VMBO de Meerwaarde

Barneveld

Rosalinda Slottje

Profundum Academy

Dordrecht

Marjolein Sluis

Esoptron

Zelhem

Sandra Smith

Fenom Onderwijsdiensten

Den Haag

Ester Snuverink

PPO regio Leiden

Leiden

Marleen Span

RSG Noordoost Veluwe

Epe

Michel Pittje

Waldheim Mavo

Baarn

Joukje Splunter

PPO regio Leiden

Leiden

Martina Stavast

Het Baarnsch Lyceum

Baarn

Mandy Staphorst

SCOH/Koestveldschool

Den Haag

Teddy Steen

Minkema College

Woerden

Annet Stegeman

Blik Vooruit

Utrecht

Marleen Stemerding

OBS de Vos

Voorschoten

Renske Steur

Apeldoorn

Hanneke Stienstra

ROC Midden Nederland

Utrecht

Peter Stoffers

SWV 4012 Riverengebied Midden Nederland

Gorinchem

Esther Stuart- Jansen

Jenaplanschool de Keerkring

Schagen/Castricum

Marieke Taanman

Hogeschool Arnhem- Nijmegen

Arnhem- Nijmegen

Baukje Teerstra

Lidwinaschool

Amsterdam

Esther Terlouw

Nuborgh College

Elburg/Nunspeet

Annemarie Terpstra

Harens Lyceum

Haren

Kitty Teunissen

Essentius

Etten

Robert Theunissen

HAN Sport en bewegen

Nijmegen

Bianca Thomassen

Dr Albert Schweitzerschool- PPO de Link

Renkum

Gerieke van Til

Slijpsteen in Onderwijs

Hasselt

Aagg Toering

OSG Sevenwolde

Heerenveen

Marjolein Tuijthoff- Pera

PPO regio Leiden

Leiden

Peter Varenkamp

Corlaer College Nijkerk

Nijkerk

Heleen Veenhoven

Hogeschool Windesheim

Zwolle

Stef Veenstra

Corlaer College Nijkerk

Nijkerk

Inge Veenstra

CBS de Maatjes

Scherpenzeel

Jacobine van der Veer- Geluk

Vrouwenpolder

Coralie Velleman

Drachtster Lyceum

Drachten

Gerrit van Vembde

Soest

Kees Verbeek

Jacobus Fruytier SG

Apeldoorn

Marja Verbeek

SO de Parel- Spaarnesant

Haarlem

Jos Verdoorn

ROC Midden Nederland

Amersfoort

Annemarie Verhaagen

Lentiz- LIFE College

Schiedam

Marij Verhaeg

OBS de Molenakker

Neer

Lotte Verpalen- van Boxem

KBS Alfons Ariëns

Harderwijk

Assunta Verschuren

ROC Midden Nederland

Utrecht/Amersfoort

Ingeborg Verweij

St. Trigoon- SWV Westfriese Knoop

Hoorn

Lily Vijftigschild

STAP5 Talentontwikkeling

Bussum

Wl Vlam- Jansen

Hogeschool Utrecht

Utrecht

Bertha van der Vlies

PC GVO

Utrecht

Atie van der Vlist

Basisschool de Mijlpaal

Amsterdam

Caroline Voets

ST. SWV Passend onderwijs Rijnstreek

Alphen aan de Rijn

Karen Vogel

PPO Rotterdam

Rotterdam

Andrea Volkers

RENN4

Groningen

Chris Voogd

Xi-et

Nieuwegein

Ellen van Voornveld

KBS de Satelliet

Amsterdam

Sylvia van de Voort

St. Spaarnesant

Haarlem

Marianne Vos

3D Training en Coaching

Bergschenhoek

Marjolein Wesselo

Novacollege

Haarlem

Beeldcoaching