Beeldcoaches Onderwijs

Beeldcoaches Onderwijs

Ria Aarntzen- Geurts

Stichting PROB

Gaanderen

Elske Akkermans- Dronkert

Hogeschool Arnhem- Nijmegen

Nijmegen

Annemiek Alberts

RSG Slingerbos Levant

Harderwijk

Ant Altenburg

De Gearhing

Bolsward

Haticenur Altinbiçak

Globe College

Utrecht

Arnoud Alting van Geusau

Vathorst College

Amersfoort

Myrthe Andriesen

Vrijeschool Zutphen VO

Zutphen

Patricia Antheunis-Nijenhuis

Nijmegen

Bjorna Appel

Roy Arbeider

Maaswaal College loc. Oosterweg

Wijchen

Wendy Arends

Candea college

Duiven

Sadaf Aoudjan-Awad

Alberdingk Tijm Scholen

Hilversum

Anouk van Aspert

Cambium College

Zaltbommel

Anke van Asselt

Accrete

Zwartsluis

Jan Willem Baars

Wartburgcollege, Guido de Bres

Rotterdam

Gerlinde Back

CVO 't Gooi Comenius College

Hilversum

Ingrid Bak

Stichting Atlant Basisonderwijs

IJmuiden

Bianca Bakker

SCPO

Lelystad

Nanda Bakker Kok

ATscholen

Hilversum

Sandra Bakker

Openbaar onderwijs aan de Amstel

Amsterdam

Sandra van Balkom

Summa College

Eindhoven

Anneke van Balveren

SKBG

Warnsveld

Pia Barentsen

Almeerse Scholen Groep

Almere

Marjan Bassie

Koningen Willem I College

's Hertogenbosch

Marianne Beeftink

OBS de Tarthorst

Wageningen

Arianne van der Beek

Alkmaar

Hester van Beek- van Vliegen

CPOV

Veenendaal

Franka van Beenen-Brink

Twijs

Haarlem

Ingeborg Beentjes

Hogeschool van Amsterdam

Amsterdam

Anne Begheyn

Nimeto en Grafisch Lyceum

Utrecht

Biana Beimers

Amsterdam

Jikke Beker-Berends

Stichting PRO8

Doetichem

Swaantje de Bekker

Fontys Hogescholen

Tilburg

Annemarie Karen Belger-Berkhuizen

Alberdingk Tijm Institute

Hilversum

Petra Benen- Schepers

Metzo College

Doetinchem

Sanne Berculo

Corlaer College

Nijkerk

Dirkjan van den Berg

Corderius College Meerwegen

Amersfoort

Eva van den Berg

JAS - Bureau Jenaplan

Zwolle

Sandra van den Berg

Rijnlands Lyceum

Wassenaar

Suzanne van den Berg

Vista- College

Heerlen

Tamara van den Berg- Bos

SKOP, Josephschool

Pijnacker

Dineke van den Berg- de Jong

De Cirkel ZML

Gorinchem

Hanne ten Berge

Universiteit Utrecht

Utrecht

Erica Bergema

OSG Singelland

Drachten

Sandra Bergman

PCBO Apeldoorn

Apeldoorn

Tjitske Bergsma

Vathorstcollege

Amersfoort

Mirjam Bergsma- van Dooren

Hogeschool Rotterdam

Rotterdam

Rebecca Bernard

Stichting Catent (BAO)

Zwolle

Marella Berns - van der Weiden

Corderius College

Amersfoort

José Besselink

Besselink-docentonderwijs

Wageningen

Hetty Bijsterbosch

Openbaar Onderwijs Zwolle

Zwolle

Milou Blankenheim

Notre Dame des Arges havo

Ubbergen

Mariska Blankenspoor

Katholieke Scholenstichting Utrecht (KSU)

Utrecht

Wendy Blaauw

CSG

Groningen

Susanna Blokzijl

Nordwincollege

Sneek

Astrid Blokzijl

Accrete

Zwartsluis

Anneke Blokzijl

Stichting Catent

Zwolle

Günther Boekwijt

Hogeschool Rotterdam

Rotterdam

Peter Boer

De Meerwaarde

Barneveld

Gelie de Boer

CVO-nwf

Leeuwarden

Hannah de Boer

Hogeschool Rotterdam

Rotterdam

Marietje de Boer

Ubbo Emmius Scholengemeeschap

Stadskanaal

Annemarie Boessenkool

St. Jozefschool

Wassenaar

Adriaan Bok

CSG De Goudse Waarden

Gouda

Karin Bokma

Kamerlingh Onnes

Groningen

Eline Bokslag

Alfa-college

Groningen

Lianne Bolhuis

Waalse school (Kindenonderwijsrotterdam)

Rotterdam

Marion Bonnema

Ons Kindbureau/ATO Scholenkring

Rosmalen/Den Bosch

Renate Boons

Basisschool de Ark

Espel

Agnes Bootsma

Stichting Catent

Zwolle

Annette ter Borg

Sine Limite

Deventer

Annemieke Bos

Kindedagveblijf de Harlekijn

Leersum

Karin Bos

PCBO-Apeldoorn

Apeldoorn

Karin Bos

Karin Bos Kind- en Beeldcoaching

Elbrug

Willem Jacob Bos

Nuborgh College

Elburg

Yvette Bos

OPO Borger-Odoorn

Borger

Petra Bosgraaf

Noorderpoort

Groningen

Joke Boshuizen

Boshuizen Coaching

Voorhout

Ineke Bosman

Metis Montessori Lyceum

Amsterdam

Femke Bosmans

Juffrouw Femke

Nijmegen

Yvonne Both

Aloysiusstichting

Schagen/Castricum

Margriet Bouter

SBO de Regenboog

Ede

Marianne Bouwhuis

HAN

Nijmegen

Nicole Bovendeaard

Kindante

Sittard

Hennie Bovendorp

OPOD Jenaplan bs De kleine planeet

Deventer

Minke Bouma-de Ruiter

Stichting School (OBS de Brink)

Lelystad

Yvonne van Braak

PON (Personeels Cluster Oost NL)

Wehl

Janneke Braam

Toermalijn

Duiven

Mechteld Brans

SWV IJssel Berkel

Zutphen

Ellen Bransen

Het nieuwe lyceum

Bilthoven

Hanneke Breman- Ohler

Chr. College Groevenbeek

Ermelo

Inge Bresser- du Breuil

Sprengeloo

Apeldoorn

Mirjam Bril

Hogeschool van Rotterdam

Rotterdam

Feico Brink

InHolland

Diemen

José Brinkman-van Reen

De Meerwaarde

Barneveld

Sandra Broers

Auris/Broers Onderwijsadvies&coaching

Rotterdam/Breda

Martijn Broers

ROC Scalda

Terneuzen

Grietje Brommersma

GBJ Beeldcoaching

Ede

Jeanneke Brosky

BVS-Schooladvies, Bernard Lievegoed College

Utrecht en Maastricht

Alexandra Broussard

Xplore Agora Amsterdam

Amsterdam

Denise Brouwer

Vituscollege

Bussum

Elsje Brouwers

SomethingElsje Coaching

Apeldoorn

Robin Broz

Buro Inspiratief

Alblasserdam

Marcia Bruinenberg

Stichting Op Kop

Zwolle

David van Brummen

Christelijk College de Noordgouw

Heerde

Marlijn van Brussel

Prisma Almere

Almere

Pitricia de Bruin

CSG Luider, locatie Raai

Drachten

Pascale Bruynseels

Stedelijk Onderwijs Antwerpen

Antwerpen

Jarno Buitenhuis

Nuborgh College Oostenlicht

Elburg

Susan van de Bunt

ICB Kaleidoscoop

Zeewolde

Martine Burema

Da Capo College

Sittard

Mirjam Buter

In Between Onderwijs

Assen

Marlies van der Burg

Spring, scholen in de praktijk

Utrecht

Maarten Carpay

Fenom

Den Haag

Gerton Cazemier

Hogeschool Inholland

Den Haag

Lia de Cocq

ROC Midden Nederland

Zeist

Marianne Coolen

Orion Lyceum/ de Campus

Breda

Krijn Cornelisse

De Meerwaarde

Barneveld

E. L. J. Croes

Stichting LVO

Maastricht

Marleen Cruiming-Veldman

Lev-wn

Velserbroek

Anke Cuppen

St. Bonifatiuscollege

Utrecht

Annemarie van Dalfzen

Greijdanus

Hardenberg

Kim Dahrs

Het Rijks VMBO Campus

Nijmegen

Tina Dalstra

Accrete

Zwartsluis

Carmen Damhuis

UU Onderwijsadvies en - training

Utrecht

Kim Dahrs

Het Rijks VMBO

Nijmegen

Hilde Dekker

Obs De Brink

Emmen

Sary Dekker

LEV-WN

Alphen aan de Rijn

Agaath Dekker- Groen

VioM

Houten

Jasper Delahaij

Leon van Gelder

Groningen

Ilse Delisse

Erp

Lienke Deunk

Paraat Scholen

Ulft

Ellen van Deursen

Spring

Bussum

Jannie van Diernen

Scholengroep Wijzer

Bunschoten

Paul van Dijk

CSG Bogerman, CVO Zuid-westfryslân

Balk, Sneek

Marije van Dijk

St. Educare/SBO de Springplank

Harderwijk

Esther van Dijk- Bekebrede

ZIEN in de klas

Maarssen

Joost Dieleman

Minkema College

Woerden

Kaja van Dijk

PricoH

Hoogeveen

Darja Dikkers

OOZ

Utrecht

Willeke Dijkmeijer

St.Promes

Meppel

Marlies van den Dolder

CSG Eekeringe

Steenwijk

Robert Dolman

Alkwin College

Uithoorn

Ingrid van Dongen

Vathorst College (Onderwijsgroep Amersfoort)

Amersfoort

Anne-Marie van Doorn

De Clercq en Van Doorn Onderwijsexperts

De Bilt

Marieke van Doorn

SCOT

Vroomshoop

Kim van den Dorpel

SAAM

Oss

Dieke Douma

CSG Liudger

Drachten

Theresi Dresen

Kindcentrum Aelse

Esloo

Joanne van Drunen

Veluws College Mheenpark

Apeldoorn

Hilde Dubois

Canisius College

Nijmegen

Sandra Duijkers - Rongen

Metameer

Boxmeer

Miranda den Dult

Pro8

Doetinchem

Patricia Ebeli

Koninklijke Aurisgroep

Rotterdam

Ola Edens

OBS Roets (OPOA)

Almelo

Renke Edens

Kiev (Leiderdorp)

Anne van Eeden

Noorderpoort

Groningen

Marlies van der Eerden

De Trinoom

Eindhoven

Daniël Eisen

Morgencollege

Harderwijk

Vrony Elschot- Meulenbeek

SKOzoK

Veldhoven

Ronald Elsenaar

Ede

Jaap van Elst

Tallntall

Spijkenisse

Marca van Empelen

Pro8

Doetinchem

Marion van Engelen- van den Oord

Hedel

Lotte Engbers

Zonne-College

Almelo

Linda den Engelsman

SVOL

Lelystad

Claudia Erinkveld

Essentius

Etten

Caroline Erkens

Fenom

Den Haag

Eelco Everaars

Preadinius Gymnasium

Groningen

Monique Everink

Almende College

Silvolde

Erwin Faasse

Hogeschool van Amsterdam

Amsterdam

Simone Faber

OZC-Orion

Leiderdorp

Ties Faber

Noorderbasis

Noordhorn

Suzanne Feddema-van Gaelen

IKEC Hoorn

Hoorn

Marga Fennebeumer Valkenburg

PCPO Barendrecht en Ridderkerk

Barendrecht

Stéphanie Feracci

MML

Amsterdam

Karin Foidl

Brockhaus

München

Niels Frerichs

Amadeus Lyceum

Utrecht

Kim Freriks

Kim Freriks Onderwijsadvies

Heumen

Jelly Frijlink

Prisma

Almere

Hilda Gebben-Dijkstra

CEd-groep

Rotterdam/Burgum

Gini Geerts

OOZ

Zwolle

Maureen Gefken

MSA

Amsterdam

Lianne Geijselaers- Schouteren

LPS en SWV Brabantse Wal

Bergen op Zoom

Jantine Gelink

Bartimeus Onderwijs VSO

Zeist

Marlies van Gendt

ROC Midden Nederland

Utrecht/Amersfoort

Ria van Gerven

Amos Onderwijs

Amsterdam

Geesje Gerretsen

Stroomopwaarts Onderwijs

Beek

Betty Gerrits- van der Laan

Oranje Nassauschool

Stadskanaal

Renate Gesink Buiting

Essentius

Etten

Lucy Geurds

SWV de Liemers

Zevenaar

Els Gevers

PPO de Link

Rhenen

Anne-Marie Gielen

V & F Onderwijsconsult

Meijel

Mariëtte van Gisteren

SBO de Dijk

Wageningen

Elsbeth Glas

Opspoor

Purmerend

Guusje Glasbergen

ROC Midden Nederland

Utrecht

Martin Goossen

Sg. Pieter Zandt

Kampen

Esther van der Goot- Pars

Vereniging Chr. Onderwijs Groningen

Groningen

Gerdien Gootjes

Veerkracht, LEV-WN

Amsterdam

Marthie Gouma- Kampinga

Heerenveen

Claudia Goumans

ROC Nijmegen

Nijmegen

Marlies Le Grand

Hogeschool Rotterdam

Rotterdam

Marlies Graveland

Marnix Onderwijscentrum

Utrecht

Bertine Groen- Deddens

Koninklijke Visio, Onderwijs Noord Nederland

Haren

Annemieke van Grol

Leerflow

Pijnacker

Joëlle de Groot

Hogeschool Rotterdam

Rotterdam

Mirjam Greidanus

CVO ZW-Fryslan, csg Bogerman

Sneek

Tjeerd Grijpma

Buro Uitgesproken

Groningen

Joke Groeneboer

VMBO AOC Oost

Doetinchem

Martin van Groningen

Gomarus Scholengemeenschap

Gorinchem

Yvonne Groot

SBO de Pyramide

Hoorn

Annemiek Grootendorst

Hogeschool Rotterdam

Rotterdam

Stijn Grootjans

MBO Amersfoort

Amersfoort

Anne-Marie Grosfeld

Cals College

Nieuwegein

Cornelis Grundel

Auris Dienstverlening Rotterdam

Rotterdam

Inge Gulickx

V&F Onderwijsconsult

Ouderkerk aan de Amstel

Mirjam de Haan

Oosterlicht College

Vianen

Mijke den Haan

Haags Montessori Lyceum

Den Haag

Gert van der Haar

Csg De Goudse Waarden

Gouda

Karen van der Haar

Accrete

Zwartsluis

Linda Hagen- Mordant

Het Mozaïek / Flores Onderwijs

Arnhem

Petra ten Hagen

Opspoor

Purmerend

Phillippine Hakkert

Don Bosco College

Volendam

Phillippine Hakkert

Hakkert Coaching en Training

Amsterdam

Roos Hanemaaijer- Slottje

Moerkapelle

Alieta Hansum

Griftland College

Soest

Esther Harbers- Wiegerinck

St. Jorisschool

Lichtenvoorde

Suzanne van Haren

LWOE-De Waterlelie

Zwolle

Myranda Harsveld

Swen Hartman

Minkema College

Woerden

Lydia Hauffen

LVO Bernard Lievegoed College

Maastricht

Joost Haverkate

CVO-NWF

Leeuwarden

Ellis Heekelaar Westerveld

Flores Onderwijs

Arnhem

Gaike Heerens

Ijsselgraaf

Hummelo

Jessica Hegeman

Universiteit Utrecht

Utrecht

Ilona van der Heiden

Inholland

Haarlem

Marianne van der Heijden- Blom

De Meerwaarde (VMBO)

Barneveld

Ine van der Heijden

Veerkrachtgroep

Roermond

Mariska Heikens

VCO MOG

Oude Pekela

Lesley Heim

EHL, locatie Akrelstein

Deventer

Evelyn Hello

Martine Menting-Helming

PRO8

De Pannevogel

Rian Helmink

Stichting PROB

Doetinchem

Eline Hendrickx

Stedelijk Onderwijs

Antwerpen

Marleen Hengeveld

Kandinsky College

Molenhoek

Hanneke Henneveld

Accrete

Zwartsluis

Monique van den Heuvel

Hogeschool Rotterdam

Rotterdam

Suzan Hikspoor

Summa College

Eindhoven

Marije van den Hoek

Hoek Onderwijs Coaching en Advies

Noordwijkerhout

Nancy Hoekstra

Stichting Op Kop

Giethoorn

Jacqueline van Hoevelaken

Christelijk Lyceum Veenendaal

Veenendaal

Donate Hofstra

Amos / de Poseidon

Amsterdam

Anneke Hogenkamp

Dorenweerd College

Doorwerth

Marianne Holleman

ASKO

Amsterdam

Mariët Hollink

TOF

Tubbergen

Hanneke Holslag-Massop

PROB

Doetinchem

Alette Holtjer

OPRON

Veendam

D. Honhoff

Aves

Emmeloord

Anita- Claire Hoogerwerf

Zeister Vrije School

Zeist

Frederiek Hoogeveen

OC de Twijn

Zwolle

Marjan Hooghiemstra

Quo Vadis/St. Lebuinus

Deventer

Cindy Hooijmans- van Wanrooij

ATO en Kanteel

's-Hertogenbosch

Manou Hooyman

Teach

Arnhem

Henk Hop

Hoenderloo College

Hoenderloo

Gerard Hordijk

Albeda Zorgcollege

Roterdam / Poortugaal

Ingrid Hordijk-Deinum

Het Nieuwe Lyceum

Bilthoven

José Horst

VGPONN

Noordhorn

Aafke van den Houten-Markus

Stichting Kind en Onderwijs Rotterdam

Rotterdam

Sigrid Houtsma

Sigrid Houtsma Onderwijsadvies, training en coaching

Joure

Guido Huige

JAS - Bureau Jenaplan

Zwolle

Karien Huige

RPCZ

Vlissingen

Lotte Huisman

Deventer Leerschool

Deventer

Monique Huisman

SBO Beatrix de Burcht

Gorinchem

Maaike Huizinga

Twents Carmel College

Denekamp

Lisette Hulsbergen

ASKO

Amsterdam

Jenita Hulst

Zone College

Almelo

Maartje van Hulten

Kindcentrum de Hoven

Rosmalen

Gert Hulzebosch

Greijdanus

Meppel

Anja Hunsicker

Comenius College

Hilversum

Christianne Huydts

Innovo

Heerlen

Karen van Huygevoort

Teijlingen college locatie Leeuwenhorst

Noordwijkerhout

Anouk IJdel

Stichting IJsselgraaf

Hummelo

Paul van den IJssel

Porteum

Lelystad

JanWillem van Ipenburg

OnderwijsAdvies

Zoetermeer

Greta Jacobi

Prisma

Almere

Anouk Jacobs

Stichting Lijn 83 & Invitare

Heijen

Waltred Jacobs

Onderwijsgroep Buitengewoon

Venlo

Shánna Jansen

Peuter Opvang Heerlen

Heerlen

Evelien Jansen- Tak

Scalda CIOS

Goes

Huub Joling

Asko Scholen

Amterdam

Jannie de Jong

Albeda College

Rotterdam

Joke de Jong

Dunamare Onderwijsgroep

Het Schoter Haarlem

Sandra de Jong

Csg Liudger

Drachten

Thea de Jong

Expertisecentrum Innoord

Amsterdam

Yolanda de Jong

Montessori College

Nijmegen

Marjolein de Jong- Henze

PCBO Apeldoorn

Apeldoorn

Gretha de Jonge-Meijer

Opron

Veendam

Michel Jonker

Hogeschool van Amsterdam

Amsterdam

Saskia Joosten

Stichting Optimus Onderwijs

Grave

Marlou Josephy

ASKO Willibrordschool

Amsterdam

Gerda Kamsteeg

AED

Leiden

Janneke Kampfraath

Emmauscollege

Rotterdam

Majolijne Kamphuis

Auris

Utrecht

Tineke Kamphuis

Onderwijscentrum de Twijn

Zwolle

Andrea Kandel

Kandel Video Coaching

Driebergen

Rebekka Kardol

Jacobus Fruytier SG

Apeldoorn

Korstiaan Kavels

ds G.H. Kerstencentrum

Veenendaal

Monique Kelders

Accrete

Zwartsluis

Jojanne Kemman

Chr. Hogeschool Windesheim

Zwolle

Aloys Kemperman

Canisius College

Nijmegen

Mark Kerkdijk

OOZ

Zwolle

Erica Kersemaker

Hogeschool Inholland

Amstelveen

Erica Kersemaker

Praesento Beeldcoaching

Hoofddorp

Anne Kerssies

Onderwijsstichting Arcade

Hardenberg

Monika Kersten

Dorpsschool Halle

Halle

Tebby van Keulen- Bos

Wellantcollege

Oegstgeest

Marijke van Keulen

OOZ

Zwolle

Annelies Klaassen

Dr. Nassau College, Quintus

Assen

Babette Klaassen- Engel

Pro8-Basisschool Octa

Doetinchem

Johan Klabou

Esdal College

Emmen

Mariëtte Klaver

VierTaal

Amsterdam

Marion Klerks

Hogeschool Rotterdam

Rotterdam

Ellen Klomp

Stichting Florente

Diemen

Janny Kloosterziel

CBS Bruinhorts

Scherpenzeel

Egbert Kloppenburg

Wartburgcollege

Rotterdam

Lisette Kluppel

St. Jozefschool ASKO

Amsterdam

Paulien Kluts- Witteveen

Voorhout

Niels de Koe

Amadeus Lyceum

Vleuten

Marja Koek

Meerklank

Zeist

Tineke Koelewijn

Scholengroep Wijzer

Bunschoten - Spakenburg

Harriët Kok

AT-scholen

Gooi en omstreken

Sabine Kok

ROC Nijmegen

Nijmegen

Tanja Koknel-Buikema

StichtingSchool

Lelystad

Monique van Koll

Altra

Amsterdam

Ellen Koning

ROC Midden Nederland

Goirle

Tryfosa Können

IJburg College

Amsterdam

Simone Kooij

MBO College Hilversum ROC Amsterdam

Hilversum

Bastiaan van der Kooij

Ichthus College

Veenendaal

Ada Kool

Universiteit Utrecht

Utrecht

Maud Koomen- Kooistra

SKO De Streek

Grootebroek

Carolien Kootwijk-Damman

St. Bonifatiuscollege

Utrecht

Ilona Korse

Berlage Lyceum

Amsterdam

Claudia Korsten

Stichting Eduquaat

Weert

Anne Koster

Basisschool Veerkracht (LEV-WN)

Amsterdam

Bert Kraai

Vrije School Zuthpen

Zutphen

Jitske Kraan

Bernard Lievegoed College

Maastricht

Miranda Kraan

ROC-MN

Utrecht

Marijke Kramer- Meuwissen

Via Nova College

Utrecht

Theo Kranenborg

Ichtus College

Veenendaal

Marja Kranendonk

Albeda Zorgcollege

Rotterdam

Carry Krebbers

Scalda

Goes

Marijke van Krieken- in 't Veld

Stichting Kopwerk

Den Helder

Angela Krimpenfort

Koning Willem 1 College

Den Bosch

Micha de Kromme

Stichting SchOOl

Lelystad

Susanne de Kruif

Susanne de Kruif

Leiden

Ellen Kruiper

Nicolaasschool

Schalkaar

Stefanie Kruithof

ASG

Almere

Wilma Kruithof

ICLON Universiteit Leiden

Leiden

Loes Kruizinga- Smit

Ooz

Zwolle

Marieke Krukkert- Hummelink

Quo Vadis OPOD Sine Limite

Deventer

Edward Kuijer

Minkema College

Woerden

Marieke Kuipers

CSG Augustinus

Groningen

Sacha Kurvink

Stichting Atlant

IJmuiden

Helma Kuyper

Basisschool de Bareel

Heemskerk

Alice Kwakkernaat

Almere en omstreken

Marian Laagkemper

Stichting School

Lelystad

Alynke van der Laan- Smit

De Ark/Scholengroep Perspectief

Stadskanaal

Eefje de Laat

Varendonck College

Asten

Wilma Laks- van der Burg

CNS Ede/SWV Rijn en Gelderse Vallei

Ede

Corine de Lange

Hogeschool Rotterdam

Rotterdam

Yteke de Lange

zelfstandig

Dordrecht

Margreet Langebeeke

AVES

Emmeloord

Diny Langendijk

Jouw focus in beeld

Elten

Linda Laukens- Kostense

Steen voor Steen Beter Rekenen

Bleiswijk

Saskia Lavooij

Hogeschool Rotterdam

Rotterdam

Wilma van Leersum

Primair Onderwijs

Ede

Bo van Leeuwen

Canisius College (@VOCampus)

Nijmegen

Moniek Leisen

Twents Carmelcollege

Oldenzaal

Jeffrey Lemmers

Erasmus MC

Rotterdam

Angela Lenten

PCPO Barendrecht en Ridderkerk

Barendrecht

Marian Leslie- Miller

SKOA

Aalsmeer

Monique van der Leun

O2A5

Arkel

Herma Anna Leusink

Openbaar Onderwijs Zwolle

Zwolle

Liesbeth van Lien

Hogeschool Rotterdam

Rotterdam

Monique van der Linde- den Ouden

Scalda Groen

Goes

Marloes Lindeboom-Thijsen

Stichting Prisma, basisschool Het Drieluik

Almere

Lucia Lindhout

St. Ultiem

Hoogezand

Natascha Lindsen - Hekker

Flores Onderwijs

Arnhem

Rob Linssen

Canisius College

Nijmegen

Sieny Littink

Wijhe

Luc van de Logt

Basisschool de Akker

Nijmegen

Lilian Loman- 's Gravendijk

LPS

Bergen op Zoom

Irma Lotens

AanZtot en KW1C

Nijmegen en Den Bosch

Karin Lugtmeier

OSG Winkler Prins

Veendam

Marlies Lukkien

Praediniusgymnasium

Groningen

Karien Luursema

KSG Wereldcollege

Apeldoorn

Kirsten Lijklama

ROC Midden Nederland

Utrecht

Linda Maan- de Bruin

Loont Onderwijsadvies

Schoonhoven

Wilma van Maarschalkerweerd- van Beek

St. Eemvallei Educatief OBS de Lijster

Barneveld

Natasja Maas

Natasja Maas - Onderwijs en Ontwikkeling

Amsterdam/Alkmaar

Astrid Majoor

BLOOGA onderwijsontwikkeling

Eindhoven

Daniëlle Manders

De Vlinder

Reek

Klary Marsman

Noorderbasis scholen met de Bijbel

Noordhorn

Anne Martens

Emmauscollege

Rotterdam

Karlijn Massing-Wuisman

Hilfersheem

Hilversum

Astrid Medendorp

Cordeo Scholengroep

Leusden/Zeewolde

Harmen Meek

Vathorst College

Amersfoort

Janna van der Meer- van der Wal

Nije Gaast

Balk

Judith van der Meer

Amsterdam

Iris van der Meer

Wateringsveld College

Den Haag

Marloes Meijer

Loket Passend Onderwijs

Leiden

Ingrid Meinders

Delft

Tiny Meinders

Quo Vadis Daltonschool de Rank

Deventer

Marianne Mekes

Stichting Prokino

Zwolle

Paula Menger

Jenaplanbasisschool De Zevensprong

Amsterdam

Liane Mensink-Schrijver

Vivente / Reinwardt academie AHK

Zwolle / Amsterdam

Anouk van Meurs

Groenlo

Johanneke Mijnhardt

SWV PO-ZK

Haarlem

Wouter Moes

ASKO Scholen

Amsterdam

Ada de Mol- Wassenaar

Minkema College

Woerden

Welmoed van der Molen

CPO Tjongerwerven

Donkerbroek

Regina Mombarg- Oortgiese

St IJssegraaf

Zelhem

Hans Peter Mooibroek

Cambium College

Zaltbommel

Judith Mooij

SBO de Kans/SPO het Kansrijk

Amsterdam

Marije Moolhuyzen

Opspoor

Purmerend

Ina Moritz

Corlaer College

Nijkerk

Lizeth van Mourik

Varendonck College

Asten

Els Mulckhuyse

PCPO de Meent

Elburg

Tiny Muller

St Poolster

Lochem

Rachel Naron

KPOA/TryAngelCoaching

Amersfoort

Irene Neefjes

OOadA/De Notenkraker

Amsterdam

Hanna Nieuwdorp

RSG Slingerbos-Levant

Harderwijk

Caroline Nieuwenhuizen

Nova College

Haarlem

Mariëlle Nieuwenhuizen

Beeldwijs Coaching

Alkmaar

Denise Nieuwenhuis- Temmink

Zonnebloemschool Expertisecentrum Bloei

Emmeloord

Edith Nijdam

OOZ

Zwolle

Francien Nijhuis Horstink

Montessorischool 't Ambiente

Deventer

Cees Nip

Samenwerkingsverband Zuidoost-Friesland VO

Drachten

Joop Noordzij

Wartburg College

Rotterdam

Bettie van Noordloos- van den Heuvel

Kindcentrum Willem Alexander

Steenwijk

Greetje Noorlag

Onze Amsterdamse School

Amsterdam

Richard Notebaart

Scalda

Middelburg

Ingrid Nuijt

Stichting Proo

Harderwijk

Danielle Nuvelstijn

PPO de LInk

Rhenen

Marianne Nuvelstijn

Basisschool het Kristal

Almere

Nanette Okken-Blom

CO 't Gooi

Hilversum

Gwen Oldehinkel

SKO

Flevoland

Pieter Olthof

Overbruggen.nu

Steenwijk

Floor Oomens

Orion Lyceum

Breda

Lieske van Oorschot

Citadel College

Lent, Nijmegen

Joke Oosten

De Hasselbraam Jenaplan

Leiderdorp

Karlien van Oosten

Corderius College

Amersfoort

Klasina Oosterhoff

VGPONN

Noordhorn

Trudy Otten

Novacollege/CIOS

Haarlem

Rachel Ottink - van der Kaade

Groevenbeek College

Ermelo

Michael Oppatja

Fenom Onderwijsdiensten

Amsterdam

Monique Oude Reimer

St SchOOL

Lelystad

Josta Patrick

Jostaconsultancy

Badhoevedorp

Saranka Pauletta

St Bavo

Haarlem

Marieke Pauw

Scope Scholengroep/PCB de Windroos

Alphen aan de Rijn

Sandra Peereboom

Openbaar Onderwijs Groningen

Groningen

Alev Pekmez

Den Haag

Tobias Peperkamp

Montessori College Nijmegen Groesbeek

Nijmegen

Mirjam Peters

Summa

Eindhoven

Johan Peters

CSG de Goudse Waarden

Gouda

Simone Peters

Flores Onderwijs

Arnhem

Margreet Piest-Braad

Catent

Zwolle

Martha Pieterse

SKBG

Zutphen

Jeanette Pietersen

De Meerwaarde

Barneveld

Michel Pittje

Waldheim Mavo

Baarn

Klaartje Plancken

Bureau Plancken

Schoonhoven

Jan Willem Plat

Corderius College

Amersfoort

Esther Pleij

Stichting Katholiek Onderwijs Pijnacker

Pijnacker

Karin Ploeger

De Schilderspoort

Zevenaar

Francoise Pluim- Pompa

Videocoaching/Interactieve begeleiding/Opvoedingsondersteuning

Dwingeloo

Tessa van der Poel

Florente Basisscholen

Diemen

Sander Marco Poll

RSG N.O.-Veluwe

Epe

Annita Post- de Haan

Onderwijsstichting Arcade

Hardenberg

Anita Postma

Corderius College

Amersfoort

Christine Prast

Inholland

Diemen

Sylvia Pronk

Broek in Waterland

Monique Prummel- Ghijsen

ASG, de Archipel

Almere

Christien Punt

ZML de Cirkel

Gorinchem

Marije van der Put

HMC

Amsterdam

Femie Raben

V&F consult

Zeist

Liesbeht Rademaker

KSU

Utrecht

Erwin Regterschot

De Meerwaarde

Barneveld

Oscar Reijmerink

Hogeschool Rotterdam

Rotterdam

Angela Reijnders

Rijdende School

Zuidoostbeemster

Marjolein Reijners

Hogeschool Windersheim

Zwolle

Gerard Reijners

VIBoO

Ermelo

Anne Reijrink

Anne Reijrink onderwijsadvies

Nijmegen

B. Remmelzwaal

Driestar College Leiden

Leiden

Miranda van het Reve

OPOO, de Windhoek

Almelo

Eline Reuvekamp

LINE | Leraarcoaching

Meerstad (Groningen)

Ingrid Rientra- Boersma

Zonnebloemschool Emmeloord, Expertisecentrum Bloei

Emmeloord

Annemarie Rijvers- van Schaik

Sclada (CIOS)

Goes

Annelies Robben

Coach 038

Zwolle

Tjarda Rodenhuis

Auris

Amersfoort

Jaqcueline Roks

OBS de Toonladder

Zwolle

Ingrid de Ron

Basisschool de Poorte

Woensdrecht

Afra Roner

Stichting Op Kop

Giethoorn

Irene van Rossum

Geldermalsen

Arnold Rots

Greijdanus College/Arnold Rots training en coaching

Endschede

Nadia van Roomen

Stichting OPO IJmond

Velsen

Kim Roosma- Schulte

Vitusmavo

Naarden

Janneke Rozema-Visser

Alfa-college

Groningen

Berry Saldaña Thielking

ROC Nijmegen

Nijmegen

Marijne Sammels

AED

Leiden

Helma Sanders

Auris

Leiden

Gerdien Santé

PCPO Rijssen

Rijssen

Imar Savelsbergh

metameer-Elzendaal

Boxmeer

Corine Schaafsma

CVO 't Gooi / Comenius College

Hilversum

Bettine Schaap

Voortgezet onderwijsschool De Leon van Gelder

Groningen

Monique Schaminee

Ludiq

Arnhem

Teagan Schapendonk

Stichting School

Lelystad

Toos Scheen

Hogeschool Anrhem/Nijmegen

Nijmegen

At van der Scheer

GSG Guido de Bres

Amersfoort

Simone Schennink

De Basis Fluvius

Arnhem

Marjan Schepers-Hotting

SCPO Lelystad

Lelystad

Cor Scherrewitz

Prisma

Almere

Koen Scheurweg

Stedelijk Onderwijs Antwerpen

Antwerpen

Marijn Schilders

MarijnFilmt

Utrecht

Aart Jon Schimmel

Chr. College Groevenbeek

Ermelo

Kara von Schmid

Het nieuwe lyceum

Bilthoven

Ilja Schmohl

Chr. College Groevenbeek

Ermelo

Anne Floor Schoemaker

School voor Beeldcoaching

Groningen

Merel Schoemaker

School voor Beeldcoaching

Almere

Sandra Scholte

Harens Lyceum

Haren

Wout Schonewille

Jeugdwerk.info

Gouda

Marlies Schoonen

Notre Dame

Ubbergen

Marja van Schooten- Schoneveld

De Duinpieper

Noordwijk

Henrieke Schoppers - Lensink

Pro8

Doetinchem

Nicole Schreibers

Graafschap College

Doetinchem

Francis Schuren

Albeda College

Rotterdam

Hanneke Schutte

School de Houtmarkt

Leiden

Margot Segers

Willem Jan Segers

Pieter Zandt Scholengemeenschap

Kampen

Corry van Seijp

SWV IJssel Berkel

Zutphen

Atje Slijkerman

Sarkon

Den Helder

Erna Slikker- Beverdam

VMBO de Meerwaarde

Barneveld

Karla Slot

Stichting Eem Vallei Educatief

Amersfoort

Marjolein Sluis

Esoptron

Zelhem

Hilda Smid

SOOOG

Winschoten

Merijn Smit

Gymnasium Haganum

Den Haag

Natasja Smit

De Beeldverbinder, Bedrijfsopleiding en -training

Nijmegen

Sandra Smith

Fenom Onderwijsdiensten

Den Haag

Joke Snijder

Minkemacollega

Woerden

Aniek de Snoo

Haags Montessori

Ester Snuverink

PPO regio Leiden

Leiden

Moniek Soppe

Stichting Catent/RKBS St Willibrordus

Zwolle/Coevorden

Marleen Span

PPO regio Leiden

Leiden

Marrit Spijksma

Het Baken

Almere

Sabine van Sprang - Lemmers

zelfstandig: Wijsbekeken

Tilburg

Mieke Staal

Marnix Onderwijscentrum

Utrecht

Martina Stavast

Het Baarnsch Lyceum

Baarn

Mandy Staphorst

SCOH/Koestveldschool

Den Haag

Teddy Steen

Minkema College

Woerden

Annet Stegeman

Blik Vooruit

Utrecht

Katharina Stehr

Marleen Stemerding

OBS de Vos

Voorschoten

Gerdien Sterrenburg

School met de Bijbel 't Kompas

Westbroek

Renske Steur

Apeldoorn

Hanneke Stienstra

ROC Midden Nederland

Utrecht

Nikki Stijl

O2A5

Arkel

Peter Stoffers

SWV 4012 Riverengebied Midden Nederland

Gorinchem

Esther Struijk

Stichting PCPOBR

Barendrecht

Esther Stuart- Jansen

Jenaplanschool de Keerkring

Schagen/Castricum

Eva Swart

OPSPOOR

Purmerend

Annemieke Swinkels

Stadkamer

Zwolle

Pauline Jean Syme

Hogeschool Inholland

Haarlem

Marieke Taanman

Hogeschool Arnhem- Nijmegen

Arnhem- Nijmegen

Eveline Tans-Thijs

Vista College

Heerlen

Jennie Tap

ISK Groningen

Groningen

Baukje Teerstra

Lidwinaschool

Amsterdam

Esther Terlouw

Nuborgh College

Elburg/Nunspeet

Annemarie Terpstra

Harens Lyceum

Haren

Eilt Geert Gerard Terpstra

CVO zwfryslan, Bogerman College

Sneek

Kitty Teunissen

Essentius

Etten

Mariëlle Theeuwes

Koning Willem 1 College

's Hertogenbosch

Robert Theunissen

HAN Sport en bewegen

Nijmegen

Evelien Thijsen

Aeres VMBO Almere

Almere

Bianca Thomassen

Dr Albert Schweitzerschool- PPO de Link

Renkum

Jerry Thuis

Porteum

Lelystad

Gerieke van Til

Slijpsteen in Onderwijs

Hasselt

Aagg Toering

OSG Sevenwolde

Heerenveen

Henriëtte Toma

Toma Coaching

Maassluis

Caroline van Toor-Sletering

Montessori College Arnhem

Arnhem

Martijn Traxel

Koning Willem 1 College

's-Hertogenbosch

Wendy Trommel-Suijkerbuijk

Borgesiusstichting

Oudenbosch

Linda Tromp

Inholland

Diemen

Tamara Tros

Mavo Muurhuizen

Amersfoort

Marjolein Tuijthoff- Pera

PPO regio Leiden

Leiden

Maartje Tweeboom

Willibrord Stichting Voortgezet Katholiek Onderwijs

Utrecht

Marike Utzon

Elan Onderwijsgroep

Stiens

Peter Varenkamp

Corlaer College Nijkerk

Nijkerk

Alouette van Veen

Openbaar Onderwijs Spaarnesant

Haarlem

Heleen Veenhoven

Hogeschool Windesheim

Zwolle

Stef Veenstra

Corlaer College Nijkerk

Nijkerk

Inge Veenstra

CBS de Maatjes

Scherpenzeel

Mirjam van der Veer

obs Dolfijn

Driebergen

Jacobine van der Veer- Geluk

Vrouwenpolder

Bianca Veldhuizen

Stichting Op Kop

Giethoorn/Zwolle

Coralie Velleman

Drachtster Lyceum

Drachten

Marjolijn Velt

Sarkon

Den Helder

Anne Velthorst

Wageningen University

Wageningen

Gerrit van Vembde

Soest

Kees Verbeek

Jacobus Fruytier SG

Apeldoorn

Marja Verbeek

SO de Parel- Spaarnesant

Haarlem

Jos Verdoorn

ROC Midden Nederland

Amersfoort

Annemarie Verhaagen

Lentiz- LIFE College

Schiedam

Marij Verhaeg

OBS de Molenakker

Neer

Yuri Verhoef

Metameer

Stevensbeek

Lotte Verpalen- van Boxem

KBS Alfons Ariëns

Harderwijk

Assunta Verschuren

ROC Midden Nederland

Utrecht/Amersfoort

Jeroen Verstegen

Amadeus Lyceum

Vleuten

Ingeborg Verweij

St. Trigoon- SWV Westfriese Knoop

Hoorn

Lily Vijftigschild

STAP5 Talentontwikkeling

Bussum

Jacqueline Vijfwinkel

Sneek

Marije van Vilsteren

Movimento onderwijs in beweging

Utrecht

Vera Vis

Lentiz Onderwijsgroep, Floracollege

Naaldwijk

Angelique Visser

Sprengeloo

Apeldoorn

Martijn Visser

Montessori College Arnhem

Arnhem

Wil Vlam- Jansen

Hogeschool Utrecht

Utrecht

Lien Vleesschouwers

De Leerexpert AL10

Antwerpen

Julie Vleugels

De Leerexpert AL10

Antwerpen

Karen Vogel

St. Mattheusschool

Rotterdam

Frank Volmerink

SG Het Rhedens

Dieren

Debby van der Voort

Herbert Vissers College

Nieuw-Vennep

Eveline Vreeswijk

Morgenwijzer/Hogeschool Leiden

Alpen aan de Rijn/Leiden

Affie de Vries

samenwerkingsverband Zuidoost Friesland VO

Drachten

Audrey de Vries

Auris

Rotterdam

Tineke de Vries

Bs Veerkracht Lev-wn

Amsterdam

Yvon Vulperhorst

Zeewolde - Lelystad

Petra van der Wal

Nordwin College

Leeuwarden

Noëlle van de Water

Maaswaal College, Oosterweg

Wijchen

Mariska Weemaes

Mariska Weemaes, jouw kracht in beeld

Epe

Astrid van Wees

Almeerse Scholen Groep

Almere

Meinalda van der Weg

Elan Onderwijsgroep

Stiens

Janneke Wegman

Aletta Jacobs College

Hoogezand

Marianne Werksma

Montessori Lyceum Groningen

Groningen

Marjolijn Wesselo

Nova College

Haarlem

Marieke Wijers

Almende College

Silvolde

Maartje Wildenberg

Flores Onderwijs

Arnhem

Iwan Wilke

CVO ZW Fryslan

Sneek

Peggy Willems

Koning Willem I College

Den Bosch

Annemiek Willemsen

Verloskunde Academie

Amsterdam

Karin Winters

Stichting Op Kop

Giethoorn

Ingrid Witteveen

Spring Zwolle/Stichting Proo

Zwolle/Harderwijk

Margret Witteveen

ROC Nijmegen

Nijmegen

Hester Woelders-Kniep

Willibrord Stichting-Bonifatius

Utrecht

Josje van der Woude

Citadel College Griftdijk

Lent

Magda van der Wulp

Buro Spring

Utrecht

Wanda Zaad

POVH

Heerlen

Chava van der Zanden

Gewoon Chava!

Aarle-Rixtel

Roelie Zijlstra

Leerkrachtcoach.nl

Itens

Cees Zomer

Transparant/GSR-Rotterdam

Krimpen a/d IJssel./ Rotterdam

Madelon Zondag

Prisma

Almere

Leontien Zuidinga

Alberdingk Thijm scholen

Hilversum

Carolien Zwinkels

SBO De Diamant

Naaldwijk

Beeldcoaching